OPINIE KLIENTÓW

ALICJA I DOMINIK:

„Iza, pewnie czytasz to od każdej Pary, która dostała płytkę, ale Twoje zdjęcia przeszły moje oczekiwania, to jest jakaś magia … Nie ukrywam, że przy prezentacji łezka mi się zakręciła, zresztą nie tylko mi, jeszcze ta muzyka – nie, no obłęd… Nie umiem znaleźć słów, jakimi mogłabym wyrazić to co czuję, cały dzień układałam jakieś poetyckie wyrażenia, ale z chwilą z którą to piszę mam łzy w oczach i pustkę z emocji, bo tyle by się chciało napisać. Jestem tak szczęśliwa, że to wszystko wyszło całe wesele a teraz te zdjęcia oddają cała tą uniosłą chwilę … DZIĘKUJĘ DZIĘKUJE DZIĘKUJE…..
[…]
Dziekuje Ci Iza jeszcze raz, ściskam i pozdrawiam
ZACHWYCONA I ZAUROCZONA ALICJA ;]”

MARTA, DANIEL I MAJECZKA:

„Izę będę polecać zawsze każdemu! 10 lat temu robiła mi pierwsze zdjęcia, które były naprawdę piękne. Uwieczniła też najpiękniejsze chwile z naszego ślubu – pełen profesjonalizm. Uchwyciła każdą chwilę, każdy szczegół. Uwielbiamy wracać do tamtego dnia i dzięki Izie możemy wzruszyć się jeszcze raz. Niedawno również fotografowała naszą córeczkę. Efekty tej sesji przerosły nasze oczekiwania. Iza, jesteś mistrzem! Widać, że kochasz to co robisz i że się bardzo rozwijasz. Dziękujemy za wszystko!!!”.

KLAUDIA I ADRIAN:

„Izuś, za każdym razem gdy oglądam zdjęcia jestem wzruszona i przeżywam wszystko na nowo… Jak bym tam była i sama zatrzymała się w tych pięknych chwilach. Nie można było piękniej tego wszystkiego zachować. Jesteśmy Ci wdzięczni i liczymy na dalszą współpracę.”

DOMINIKA:

„Wspaniały czas, cudowne chwile, piękne idealnie trafione ujęcia! Pełen profesjonalizm w podejściu do naszej humorystycznej córeczki. Polecam, także sesje rodzinne. Uwielbiam Twoje „podwójne” oczko!”

ANNA I DIETER:


„Paczka dotarła i jesteśmy zachwyceni!!! Oglądanie tych cudownych zdjęć jest lepsze i bardziej ekscytujące niż rozpakowywanie prezentów gwiazdkowych:)
Perfekcyjnie uchwyciłaś niezwykłość tego dnia. A na plenerze tyle pięknych ujęć powstało, że będziemy mieli ogromny problem, żeby wybrać jakieś zdjęcia do wywołania w ramki. Bardzo się cieszę, że Welonik.pl nam pomógł Ciebie odnaleźć:) Super się w Twoim towarzystwie czuliśmy, co ma swoje odzwierciedlenie na zdjęciach.”

KUBUŚ, synek Kasi i Piotra:

Taką cudowną kartkę stworzyła dla mnie mama Kubusia, a w środku przepiękne podziękowania za sesję:
„Iza, dziękujemy Ci bardzo za zatrzymanie w kadrze tych pięknych kilku chwil z życia Kubusia. Twoje zdjęcia wywołują w nas wiele uśmiechu i są powodem ogromnych wzruszeń. Nosisz w sobie piękno, które jest niezwykle ważne w dzisiejszym świecie. Obyś nigdy go nie utraciła i zawsze mogła radować serca innych swoim ogromnym talentem. Kasia i Piotr”

JAŚ, 3 tygodnie:

Jasio002web„Iza, jeszcze raz dziękujemy, że los nas zetknął ze sobą i mogliśmy przeżyć razem czas podczas sesji! Jesteśmy zachwyceni i przepełnieni niekończącą się radością z oglądania zdjęć! Pięknie zatrzymałaś czas w kadrze, gdzie widzimy miłość w naszych oczach i szczęście, jakie czerpiemy z bycia rodziną… Pozdrawiamy Cię gorąco!”

ADAŚ, 2 tygodnie:

Adam001web„Dziękujemy serdecznie za wspaniałą sesję, która jest i będzie dla nas wspaniałą pamiątką. Dzieci tak szybko rosną a dzięki tym bajkowym zdjęciom będziemy mogli miliony razy wracać do chwil kiedy nasz synek był taki rozkoszny i taki maleńki! Na pewno jeszcze nie raz przyjedziemy na sesję z Adasiem, bo tak profesjonalnego podejścia do pracy i tyle ciepła dla dzieci nie ma nikt 🙂 Pozdrawiamy serdecznie z Adasiem :)”

OLIWIA 21 dni:

Oliwia004web„Iza, chciałabym bardzo podziękować za przepiękną sesję noworodkową mojej córeczki Oliwii. Zdjęcia pokazują piękno i bezbronność maleństwa. Wykazałaś się ogromnym profesjonalizmem w pracy z moją córeczką. Dbałością o jej wygodę i bezpieczeństwo. Pokazałaś jej maleńki świat, przygotowałaś materiał, który będzie cudowną pamiątką dla nas rodziców, Oliwii i całej rodziny. Z wielką przyjemnością mogę każdemu polecać sesje w Twoim wykonaniu! Paula”