OFERTA + CENNIK

OFERTA:

 • Sesje w gronie rodzinnym
 • Sesje ciążowe (najlepiej przełom 7/8 miesiąca)
 • Noworodkowe (do 14 doby życia dziecka) w studiu
 • Lifestyle w domu klienta
 • Dziecięce
 • Urodzinowe (także w opcji z torcikiem i balonami)
 • Kobiece, buduarowe z wizażem (koszt makijażu 200 zł dodatkowo)

 

CENNIK:

 • MINISESJA300 zł, w tej cenie jest 5 zdjęć na maila wybranych przez klienta (numery wybranych ujęć podajemy w ciągu 7 dni od sesji, inaczej wybiera fotograf), 1 stylizacja, sesja w plenerze TYLKO NA TERENIE RUMI!
 • SESJA MIDI –  600 zł, w tej cenie jest 10 zdjęć na maila wybranych przez klienta (numery wybranych ujęć podajemy w ciągu 7 dni od sesji, inaczej wybiera fotograf) i 2 stylizacje (sesja w plenerze na terenie Trójmiasta) + mały albumik 20x20cm, 5 sztywnych rozkładówek
 • SESJA MAXI1500 zł, w tej cenie jest 30 zdjęć na maila wybranych przez klienta (numery wybranych ujęć podajemy w ciągu 7 dni od sesji, inaczej wybiera fotograf) i 3 stylizacje (sesja w plenerze na terenie Trójmiasta) + duży album 30x30cm, 10 sztywnych rozkładówek w eleganckim pudełku z akrylowym okienkiem na zdjęcie
 • Każde dodatkowe ujęcie kosztuje 40 zł
 • Można także dokupić luksusowy fotoalbum 30x30cm, 10 sztywnych rozkładówek z akrylowym okienkiem na okładce w cenie 600 zł sztuka lub mały fotoalbumik 20x20cm, 5 sztywnych rozkładówek w cenie 150 zł sztuka.
 • Obrazy na płótnie, szkle lub wydruki wielkoformatowe oraz różne formaty odbitek są wyceniane indywidualnie
 • Każda osoba spoza ścisłej rodziny (rodzice i rodzeństwo) płatna 50 zł dodatkowo
 • Wysyłka odbitek i albumów zawarta w cenie (opcja obowiązkowa)
 • Można wykupić bon upominkowy na sesję ważny pół roku od daty wydania (nie można go zwrócić, za to można przekazać komuś innemu). W przypadku sesji noworodkowych bon ważny jest 2 tygodnie od daty porodu. Bon nie podlega wymianie na pieniądze.
 • Na obrobione zdjęcia, odbitki, albumy czeka się miesiąc od daty podania wybranych numerów zdjęć (czasem z przyczyn niezależnych ode mnie dłużej ale wtedy informuję o tym klientów)
 • Przy sesji roczkowej z tortem i balonami dopłata 150 zł
 • W przypadku wykupienia sesji brzuszkowej i noworodkowej ta druga będzie objęta rabatem w wysokości 100 zł
 • Rabatów na inne sesje nie udzielam, więc proszę o nie nie pytać, jest za to system lojalnościowy zbierania pieczątek na KARCIE STAŁEGO KLIENTA (regulamin poniżej)
 • Zadatek bezzwrotny 100 zł jest gwarancją rezerwacji terminu oraz niezmienności cen w razie ewentualnych podwyżek.

Numer konta, na który należy wpłacić zadatek bezzwrotny 100 zł (po uprzednim skonsultowaniu telefonicznie wybranego terminu):

85 1020 1853 0000 9102 0174 9522

Reszta kwoty płatna na sesji!

Przykładowy fotoalbum wygląda w ten sposób: Fotoalbum

albumy

MAŁY PORADNIK O SESJACH NOWORODKOWYCH:

 1. Sesję wykonuję w studiu w Rumi tylko do 14 doby życia dziecka, dlatego bardzo proszę o umawianie się na sesję jeszcze w czasie ciąży, co najmniej z miesięcznym wyprzedzeniem. Adres podaję po wpłacie zadatku oraz wpisuję w grafik planowany termin porodu. Wtedy wiem, że na 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po nim muszę trzymać dla Was chociaż jeden wolny dzień w każdym z tygodni. Gdy dzieciątko się urodzi proszę o jak najszybszy kontakt w celu ustalenia konkretnej daty i godziny sesji.
 2. Studio jest nagrzane do odpowiedniej dla maluszka temperatury, posiadam przewijak i wszystkie ubranka, opaski, owijki, koszyki itd. Dla dzieciątka należy wziąć smoczek (nawet jeśli w domu nie używacie to czasem ratuje całą sesję), zapas pieluszek zwykłych i tetrowych, mokre chusteczki, kocyk, a jeśli maluszek pije z butelki to kilka miarek mleka.
 3. BARDZO WAŻNE jest aby nakarmić dzieciątko do syta na 2-3 godziny przed sesją, a potem kolejne karmienie dopiero u mnie w studiu, gdyż bezpośrednio po mleczku jest najgłębszy sen i taki właśnie chcemy wykorzystać, aby sesja przebiegła gładko i jak najmniej męcząco dla malutkiego modela.
 4. Proszę o informację o wadze, długości ciała dziecka (muszę przygotować odpowiednie ubranka) oraz ewentualnych komplikacjach okołoporodowych (cesarka, kleszcze, mało punktów apgar, poród wcześniejszy niż 2 tyg przed terminem, klikające bioderka, złamany obojczyk itd).
 5. Rodzice dla siebie powinni wziąć dwie zmiany ubrania (białe lub pastelowe oraz czarne) bez wzorów i aplikacji, wodę oraz coś do jedzenia ponieważ sesja może potrwać nawet do 5 godzin. Dlaczego tak długo? Gdyż ta sesja podporządkowana jest całkowicie naszemu maleńkiemu modelowi i gdy tego potrzebuje to dostaje mleczko, przytula się do mamusi, czasem trafia się kupka i trzeba zmienić całą stylizację, czasem czkawka która uniemożliwia zaśnięcie itd. Dlatego warto nie robić na ten dzień większych planów.
 6. Nie smarujemy maluszka w dniu sesji oliwką czy kremami, aby dzieciątko nie ślizgało się i nie świeciło się na zdjęciach (te łuszczące się skórki w niczym nie przeszkadzają, fotografowie wręcz je uwielbiają bo dodają skórce faktury, pięknie łapią światło i są charakterystyczne dla sesji noworodkowych). Jeśli maluszek ma jeszcze kikutek pępowinki to zdejmujemy z niego klamerkę szpitalną.
 7. Bardzo proszę mamusie karmiące piersią o zadbanie w dzień sesji oraz dzień wcześniej o lekkostrawną dietę, nie jedzenie czekolady czy wzdymających produktów, aby kolka nie męczyła maluszków

PLUS KILKA ZASAD OGÓLNYCH:

 1. Klient na sesję przychodzi przygotowany (czyste, zadbane paznokcie, kryjący makijaż – można skorzystać z usługi wizażystki u mnie, fryzura, ubrania bez aplikacji i napisów z przodu). W razie rezygnacji z wizażystki retusz obejmuje tylko podstawowe zagadnienia(rozjaśnianie, intensywność kolorów itd), obróbka nie obejmuje zmiany plastyki twarzy oraz sylwetki,  a na życzenie klienta zdjęcia wysyłam do grafika (usługa płatna dodatkowo wedle stawek grafików)
 2. Przychodzimy punktualnie, znaczy się nie później ani nie wcześniej niż na umówioną godzinę.
 3. Rodzice odpowiadają za dziecko i dbają o jego bezpieczeństwo, jeśli maluch przed sesją coś jadł to należy go umyć.
 4. Minisesje promocyjne obowiązują na dany termin, w razie zdarzeń losowych jest możliwość przełożenia sesji na inny termin, jednak w regularnej cenie z cennika.
 5. Sesje wykonuję od 9:00 do 16:00, wyjątkiem są wieczorne plenery. Nie pracuję w niedziele.
 6. Przy zmianie terminu sesji przez klienta każdy kolejny termin rezerwowany jest nowym zadatkiem.
 7. Nie odpowiadam za jakość wywoływanych odbitek i innych produktów na własną rękę. Jeśli chcecie produkt najwyższej jakości to zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
 8. Na sesję przyprowadzamy tylko ZDROWE dzieci, gdyż chore zakatarzone mają gorszy nastrój i się męczą a ponadto fotografuję w tym studiu noworodki i dlatego bardzo proszę o odpowiedzialne zachowanie.
 9. Przynosimy czyste obuwie na zmianę jeśli zdjęcia mają być w butach.

 Regulamin zakupu i realizacji vouchera (bonu upominkowego, czy inaczej zaproszenia na sesję) w firmie IZABELINDA PHOTOGRAPHY:
1. Voucher jest ważny przez okres 6 miesięcy od daty zakupu, a jego ważność nie podlega przedłużeniu (na sesje noworodkowe ważność jest do dwóch tygodni po porodzie).
2. Voucher podarunkowy wystawiany jest imiennie na daną osobę i nie może być wykorzystany przez inną osobę.
3. Aby skorzystać z vouchera należy się skontaktować telefonicznie lub mailowo i ustalić termin wykorzystania vouchera, nie później jednak niż miesiąc przed upływem ważności vouchera.
4. Zakupiony voucher nie podlega zwrotowi.
5. Voucher nie jest środkiem płatniczym, nie podlega wymianie na gotówkę, nie może z niego być wydana reszta.
6. Voucher może być wykorzystany tylko jednorazowo. Nie ma możliwości jego podziału.
7. Osoba Obdarowana jest zobowiązana do okazania vouchera przed sesją.
8. Niniejszy regulamin uważany jest za zaakceptowany przez Nabywcę Vouchera z momentem dokonania zapłaty.
9. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony przez Izabelinda Photography. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze publikowana na www.izabelinda.wordpress.com

Regulamin programu Karty Stałego Klienta IZABELINDA PHOTOGRAPHY obowiązujący od dnia 15.10.2018:

Program Karty Stałego Klienta jest przeznaczony dla klientów wykonujących sesje zdjęciowe w firmie IZABELINDA PHOTOGRAPHY. Celem jest nagradzanie moich stałych klientów.

Postanowienia Ogólne:

 • Karta Stałego Klienta jest własnością firmy IZABELINDA PHOTOGRAPHY. Wydawana jest klientowi w przypadku wykonania sesji zdjęciowej za kwotę co najmniej 300 zł.
  Od tego momentu klient przy każdej kolejnej sesji otrzymuje jedną pieczątkę za każde kolejne wydane pełne 300 zł (minisesja za 300 zł to jedna pieczątka, pakiet za 600 zł to 2 pieczątki, pakiet za 900 zł to 3 pieczątki, pakiet za 1500 zł to 5 pieczątek, dodatkowe ujęcia za minimum 300 zł to 1 pieczątka, za 600 zł to 2 pieczątki itd.). Po zebraniu 10 pieczątek klient otrzymuje minisesję z 5 plikami cyfrowymi gratis którą należy wykonać w ciągu 3 miesięcy od otrzymania ostatniej pieczątki, inaczej nagroda przepada.
 • Uczestnik może mieć tylko jedną kartę jednorazowo. Po wykorzystaniu nagrody z poprzedniej przy kolejnej sesji płatnej klient otrzymuje nową kartę.
 • Karta Stałego Klienta IZABELINDA PHOTOGRAPHY jest kartą ważną rok od otrzymania, po roku zebrane pieczątki przepadają i zbieranie należy zacząć od nowa.
 • IZABELINDA PHOTOGRAPHY nie odpowiada za skutki braku możliwości wykorzystania Karty Stałego Klienta wynikające z okoliczności, za które nie ponosi odpowiedzialności (np. zgubienie lub zniszczenie karty).
 • Profity wynikające z uczestnictwa w programie Karty Stałego Klienta nie sumują się z innymi, obowiązującymi promocjami.
 • Organizator zastrzega sobie prawo zawieszenia lub zakończenia Programu Karty Stałego Klienta w każdym momencie.
 • Organizator Programu uprawniony jest do wprowadzania zmian do niniejszego Regulaminu Programu Karty Stałego Klienta w każdym momencie.
 • Niniejszy Regulamin Programu Karty Stałego Klienta będzie uznany za zaakceptowany przez Uczestnika z chwilą pierwszego wydania uczestnikowi Karty Stałego Klienta.

Wszystkie zamieszczone tu zdjęcia są mojego autorstwa. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w jakikolwiek sposób bez mojej wiedzy, zgody i przyzwolenia jest zabronione i niezgodne z prawem.

9 myśli na temat “OFERTA + CENNIK

 1. Mega sympatyczna i kreatywna Bestia. Praca z Iza to czysta przyjemnosc. Polecam poczatkujacym jak i profesjonalistom. Pozdrawiam 🙂

 2. Iza ale zdolna bestia z Ciebie. Gratuluję osiągnięć 🙂 Też chciałabym taką sesję jednak do mnie pewnie nie przyjedziesz 😀 dam znać jak będę w twojej okolicy 🙂

 3. Witam. Niebotycznie podoba mi się sposób w jaki widzisz kobiece piękno. Jestem po prostu urzeczona Twoimi pracami – zdjęcia są niesamowite!

  I tu zapytanie z mojej strony – czy istniałaby możliwiść współpracy na zasadzie „zdjęcia-za-zdjęcia”?
  Podaję moją stronę >> http://natalia.kuligowska.getphoto.pl/
  w zakładce „portfolio” znajdują się moje aktualne zdjęcia.
  Jestem z Bydgoszczy, ale bez problemu mogę dojechać do Gdańska.
  pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź,
  Natalia

 4. Bardzo ciekawe zdjęcia. To szczególnie intrygujące, gdy kobieta fotografuje kobiety tak, że podoba się to mężczyznom. Trzymam kciuki za kolejne dokonania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s